برای کسب اطلاعات کامل به آدرس اینستاگرام و یا تلگرام ما مراجعه کنید.

امتحان شفاهی آزمون جامع دکتری در دانشگاه آزاد به تعویق افتاد

امتحان شفاهی آزمون جامع دکتری در دانشگاه آزاد به تعویق افتاد
خلاصه

دانشگاه آزاد اسلامی پس از اعتراض دانشجویان و درخواست واحدها در بخشنامه ای جدید اعلام کرد: امتحان شفاهی آزمون جامع دکتری همزمان با امتحان کتبی برگزار می‌شود.

28 2 00

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته سخنگوی دانشگاه آزاد از به تعویق افتادن آزمون کتبی امتحان جامع دکتری خبر داد اما اعلام کرد امتحان شفاهی آزمون جامع در بازه زمانی ۱ تا ۱۳ خردادماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

برگزاری امتحان شفاهی زودتر از امتحان کتبی و همچنین آماده نبودن داوطلبان این آزمون یه دلیل دیر اعلام شدن منابع، اعتراض داوطلبان را به همراه داشت.

حالا دانشگاه آزاد در متمم شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکترای تخصصی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام کرده است؛ امتحان شفاهی آزمون جامع همزمان با امتحان کتبی در تیرماه برگزار خواهد شد.

در این بخشنامه آمده است: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به تقاضای متعدد واحدهای دانشگاهی مبنی بر تعویق زمان برگزاری آزمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی و همچنین در راستای حفظ سلامتی دانشجویان آزمون جامع (بخش کتبی و شفاهی) در تمامی رشته ها از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ تیر ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

براساس اعلام دانشگاه، شرکت آن دسته از دانشجویان که به دلیل تأخیر در برگزاری آزمون زبان موفق به اخذ گواهی قابل قبول نشده‌اند، در آزمون جامع نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بلامانع است.

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)