برای کسب اطلاعات کامل به آدرس اینستاگرام و یا تلگرام ما مراجعه کنید.
دوره دکتری
  • دوره دکتری

دوره دکتری

خلاصه

این دوره دکتری به صورت آنلاین در پلتفرم Adobe Connect برگزار خواهد شد. اساتید دوره دکتر درخشش، دکتر فتحی و دکتر سحرخیز هستند. شروع دوره نیمه دوم مرداد ماه سال ۱۴۰۱ می باشد.


توضیحات

دوره آمادگی کنکور دکتری گروه آموزشی TEFL Plan در تابستان ۱۴۰۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. شروع قطعی این دوره نیمه دوم مرداد می باشد.دروس دوره آمادگی کنکور دکتری مسائل آموزش زبان 1، مسائل آموزش زبان 2، زبانشناسی، آزمون سازی، روش تحقیق و زبان عمومی می باشد که توسط دکتر سحرخیز، دکتر فتحی و دکتر درخشش تدریس خواهد شد. این دوره آنلاین ضبط و ذخیره خواهد شد و از طریق لینک تا کنکور قابل مشاهده خواهد بود. پلتفرم برگزاری کلاس ها Adobe Connect اسنت و در آن امکان پرسش و پاسخ نیز وجود دارد.این دوره شامل کلاس نکته و تست می شود.

برنامه هفتگی این دوره در عکس همین صفحه قابل رویت است. لطفا به اطلاعات دقیق هر درس توجه کنید. برای مشاهده نمونه تدریس اساتید از طریق سایت و منوی اصلی اقدام کنید. لازم به ذکر است که امکان پرداخت اقساطی نیز وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در صفحه اینستاگرام به آدرس tefl_plan@ دایرکت و یا به آیدی تلگرام f_shaalchi پیام دهید. همچنین برای استفاده از پست های آموزشی و مشاوره ای گروه آموزشی TEFL Plan حتما صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید. 


تا کنکور همراه شما خواهیم بود.
گروه آموزشی TEFL Plan